Kuchnia

Serwujemy dania tradycyjne i wyszukane, regionalne i specjalne, włoską kawę i pyszne desery. Wszystkie potrawy przygotowywane są w restauracji, w oparciu o własne receptury,  kompozycje smakowe, przyprawy i marynaty. 

 

Imprezy


Organizujemy przyjęcia rodzinne i wesela, bankiety, zabawy, spotkania towarzyskie, zjazdy absolwentów, spotkania firmowe. W klimatyzowanych salach restauracji zapewniamy komfortową obsługę do ok. 120 osób. 
Menu opracowujemy specjalnie do rodzaju przyjęcia, tak aby podkreślić jego charakter i porę roku, zgodnie z życzeniem i preferencjami klienta. Firmom proponujemy wynajęcie sali restauracyjnej, w której mogą odbywać się konferencje, prezentacje, zjazdy, jubileusze czy spotkania integracyjne. Umożliwiamy kontakt gwarantujący oprawę muzyczną i poszerzoną oprawę plastyczną imprezy. 

      

CateringProwadzimy sprzedaż wyrobów gotowych lub do przyrządzenia w domu z preferencyjnym rabatem do 20%. Przyjmujemy zamówienia specjalne od klientów na przygotowanie określonych potraw, wędlin, ciast.  

 

 

 

ul. Serafińskich 2, 32-700 Bochnia
Chętnie odpowiemy na wszystkie
Państwa pytania
meteor24.pl